Önsöz

Aslında internet sayfamı hazırlarken; emsal oluştursun diye baktığım onca sayfaların sadece tanıtım amaçlı olduklarını görünce,ben de öyle bir ana sayfa hazırlamalıyım ki; beni hem bilimsel anlamda hem onlarca Akademik kuruluşlarda geçen 40 yıllık mesleki ve akademik çalışmalarımın dünü ve bugünlerini, ihtisas yıllarımdan başlayarak as olan cerrahi konuları bilimsel bilgilerle birleştirip linklere taşıyarak gerçekleştirmek istedim. Bu linkler sayesinde sade Fuat İPEKÇİ olarak “BİYOGRAFİ” ve “MEDYA” ana link yada ana klasör içerisine okunmaları okuyucunun isteğine bağlı; öz geçmiş, yaşam hikayem, basında benimle ilgili haber, plaket, ödül ve en önemlisi birçok anıları olan kişisel fotoğraf linklerini gerek en yakınlarımdan tüm tanıdıklarıma kadar, özellikle yarınlara bu gök kubbemizde hoş seda, güzel anı ve hatıra olsun diye bırakmak istedim. Rene LERİCHE “CERRAHİDE HİÇBİR ŞEY TECRÜBENİN YERİNİ TUTAMAZ” ve; Einstein’ın ”EN BÜYÜK BİLGİ KAYNAĞI TECRÜBEDİR” sözlerini hedefleyerek; 41 yıllık cerrahi tecrübemle kamusal hizmetten mecburen çıkıp “ÖNCE SAĞLIK”. sloganıyla özel sağlık alanında; Genel Cerrahi hastalıkları tanı ve tedavi uzmanı olarak sizlere hizmeti amaçladım.

PROF.DR: FUAT İPEKÇİ olarak bu ana sayfamda; gerekse HİZMETLER Menüsü ya da ana klasörümüzü hazırlayarak siz sağlık amaçlı ziyaretçilerimin tıbbi bilgilendirme ara linkleriyle ve gerektiğinde ücretsiz 2.danışma hattı yardımıyla fuat@drfuatipekci.com mail adresim ve WhatsApp | Instagram kanallarıyla sizlere daha iyi hizmet vereceğime inanıyorum.

Ayrıca sadece cerrahi değil koruyucu tıptan güncel tıbbi konulara kadar bizzat hazırladığım ve de hazırlayacağım sağlık bilgilendirme videolarıma da facebook.com/drfuatipekci ve twitter.com/drfuatipekci den ulaşarak bilgilenebilirsiniz. Her yıl teknolojik ve bilimsel gelişmeleri ve özel olgularımızı da katarak, sizlerin öneri ve katkılarıyla sayfamızı yenileyerek daha güzele daha iyiye ulaşacağız.

Yaşamım boyunca beni bugünlere taşıyan başta rahmetli ANNEM-Babama, aldığım cerrahi Eğitimimde ve Akademik çalışmalarımda emeği geçenlere, beni teşvik eden eşim Öz’e, özellikle sayfamın hazırlanmasında katkısı olan oğlum Erdem’e, ve az yaramazlık yapıp sayfamı hazırlamama kolaylık gösteren küçük oğullarım Fu.. ve Ti…,çok emekleri geçen 20 yılık dostlarıma teşekkür ederim.

PROF.DR:FUAT İPEKÇİ